Typowanie produktów 2019

U nas każdy zwycięża

WYBIERZ I WYGRAJ

To jedyne takie typowanie na świecie.

Nie ma w nich zmarnowanych głosów i przegranych, są za to sami zwycięzcy. Każdy głos nagradzamy rabatem -20% na zakup swojego kandydata! Jak to działa?

Głosowanie zakończone!

ZAPOZNAJ SIĘ Z KANDYDATAMI

KLIKNIJ "GŁOSUJ" PRZY SWOIM FAWORYCIE

PODAJ ADRES E-MAIL I NUMER KANDYDATA

SPRAWDŹ POCZTĘ I CIESZ SIĘ RABATEM -20%

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do ogłoszenia wyników pozostało...

Od młodości przejawiał duże zacięcie kuchenne. Szanowany w swoim kuchennym środowisku, uczestnik wielu ciekawych akcji oraz zwolennik ostrych cięć. Za jego poprzedniej kadencji zwiększono liczbę smacznych steków oraz skrócono czas przygotowywania potraw. Pan Janusz Kuchenny, znany z dużej ostrości i szybkości podejmowanych działań w swojej dziedzinie, prywatnie ceni sobie niezawodność oraz pracowitość.

#1 Janusz Kuchenny

Wieloletni członek Unii Kuchennej, z którą odniosła wiele sukcesów. W poprzedniej kadencji przewodnicząca komisji ds. przechowywania bułek oraz krojonego chleba powszedniego. Pochodzi z miejscowości Chlebno, w którym poznała prawdziwy smak pieczywa z chrupiącą skórką. Osobiście uważa, że w przestrzeni publicznej za mało jest dyskusji na temat pączków, bagietek i kajzerek, a przecież nie samym chlebem żyje człowiek. W przyszłej kadencji pragnie upowszechnić skuteczne metody przechowywania pieczywa w pozostałych regionach kraju.

#2 Karolina Chlebacka

Kandydat znany ze swoich innowacyjnych i bardzo efektywnych działań. Lider mocno umocowany w łazience, absolutny przeciwnik wszelkich śrub i wiertarek. Pochodzi z bardzo dużej i szanowanej rodziny Państwa Loków - Jego babcia, Pani Urszula Wenko, była prekursorem rozwiązań bez wiercenia, które zrewolucjonizowały łazienkę.

#3 Paweł Lok

Jeśli czujesz nadchodzący powiew świeżości, to z pewnością myślisz już nad oddaniem swojego głosu na Jerzego Pracza. Kandydat Partii Łazienkowej od lat jest mocnym filarem w świeżych projektach odnoszących sukces, czego efekty widać w niejednym domu. Zamierza wprowadzić świeżą jakość do każdego mieszkania. W swoim programie jawnie sprzeciwia się praniu brudnych pieniędzy, stawiając jednocześnie na legalne inwestycje w produkcję proszków i płynów do prania.

#4 Jerzy Pracz

Szanowana i doceniana za swoje wieloletnie działania na rzecz porządku oraz organizacji. W życiu ceni sobie przede wszystkim elastyczność, gotowość do zmian oraz uporządkowanie. Jej działalność opiera się na bardzo stabilnych podstawach oraz umocowaniu w swoich zaletach, jednak z dużą radością wita nowych współpracowników z którymi zawsze znajduje wspólne cechy.

#5 Ksenia Herkules

Mimo nazwiska Pudło, jej wybór jest bardzo trafny. Pani Barbara od wielu lat zaprowadza porządek w domach, przechowując z wielkim poświęceniem domowe akcesoria i zabawki. W swojej pracy przede wszystkim ceni sobie mobilność, umiejętności organizacyjne oraz porządek, którego jest wieloletnim uczestnikiem.

#6 Barbara Pudło

Cieszy się renomą w kręgach stylistów, fryzjerów, barberów i wizażystów ze względu na swoje dalekosiężne spojrzenie na styl. Charyzmatyczna osobowość licząca rzesze fanów zarówno wśród Pań, jak i Panów. Zwolennik praktycznych i solidnych rozwiązań. W swoim programie wyborczym proponuje całkowitą zmianę optyki na łazienkę. Prywatnie miłośnik baśni, zwłaszcza “Królewny Śnieżki” Braci Grimm. Z zamiłowania fotograf portretowy.

#7 Andrzej Lustro

Ludzie mówią, że czas to pieniądz i nie da się go cofnąć, więc trzeba łapać każdą chwilę. Dla naszej kandydatki liczy się każda minutka, którą zadeklarowała poświęcić na wszystko to, co ważne i potrzebne. Nie pozwól dłużej marnować swojego czasu! Poświęć chwilę na refleksję i dokonaj najlepszego wyboru na miarę naszych czasów! Oddaj głos na Annę Minutkę, a z czasem zauważysz, że wszystko co dobre, wcale szybko się nie kończy!

#8 Anna Minutka

W młodości zasłynął opłynięciem dookoła kuli ziemskiej bez nawigacji. Od lat propaguje wśród młodzieży i nie tylko spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, przede wszystkim na kempingu lub w wodzie. Jako miłośnik survivalu przekonuje, że poradzi sobie w każdych warunkach. Stawia na sprawdzone i trwałe rozwiązania, które ułatwiają życie na długie lata.

#9 Adam Dmuchaniec

Jako weteranka wielu owocnych spotkań towarzyskich, kandydatka Stronnictwa Ogrodowego z niejednego grilla stek jadła. Mówi głosem lekarzy, którzy od lat powtarzają, że relaks na świeżym powietrzu, mocno przyczynia się do utrzymania dobrej kondycji i psychicznej równowagi. Oprócz tego, stawia na ruszcie postulat, aby spotkania w gronie znajomych rzadziej odbywały się w kuchni, czy na salonach, a przeniosły do ogrodu, gdzie ich miejsce. Grillowała swoich przeciwników na niejednej debacie i w odróżnieniu od nich, jej postulaty są naprawdę realne do zrealizowania. Cała Polska na grilla!

#10 Elżbieta Karczek

Odwiedź nas na...